Audi q3 używany Poznań, a handel autami z zachodu!

Audi q3 używany Poznań – polacy kochali samochody z zachodu. Szacuje się, że Polak, który jest gotów oddać obywatela kraju UE pocałunkiem ręki, oślepi go. Dlatego nie brakuje meczów. Kultowe hasło „Panie, Niemcy płakał, jakby sprzedawał” to kreskówkowy obraz stanu wielu pojazdów, którego opis często można zmienić na „szrot”. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie samochodu?

Audi q3 używany Poznań

Rośnie liczba samochodów importowanych do Polski. 2013 był więcej niż 2012 i 2011. Według Ministerstwa Finansów w 2013 r. do naszego kraju sprowadzono około 712 000 osób. Używane samochody, z których większość była starsza niż 10 lat (około 48% wszystkich samochodów). Lubimy niemieckie marki. Polacy najchętniej kupują Volkswagena, Audi i Opla za granicą. Czy przysłowiowy Niemiec rzeczywiście płacze, gdy sprzedaje na przykład 12-letnią Astrę? Warto o tym także wspomnieć o Audi q3 używany Poznań.

Patrząc na samochód, zwróć uwagę na niektóre aspekty, które mogą wydawać się trywialne. Jeśli silnik jest czysty i lśniący, może to oznaczać, że dealer ukrywa wycieki płynów eksploatacyjnych. Nasz strach powinien być również spowodowany wibracjami pod maską. Spójrzmy na obroty, które powinny być takie same, oraz na wydech z tłumika, który powinien być przezroczysty. Jeśli widzisz czarny układ wydechowy w samochodzie z silnikiem Diesla, może to wskazywać na problem z układem wtryskowym. Biały układ wydechowy oznacza, że ​​pojazd pali olej. Zwróć także uwagę na kolory – kolory poszczególnych części ciała powinny być równe, a odstępy między elementami ciała powinny mieć tę samą szerokość.

Sprawdź również:

Dodaj komentarz