Audi a6 używany Poznań, czyli Rząd uderzył bezpośrednio w kierowców!

Audi a6 używany Poznań – czy strasznie rosnące ceny odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia AC sprawiły, że nie spałeś w nocy? Wciąż mamy dla Ciebie złe wieści. Wydaje się, że rząd bardziej nienawidzi kierowców niż uczestników Czarnego Protestu. Tym razem hitem był rynek samochodów używanych i wszystko wskazuje na to, że celem jest całkowite zniszczenie.

Audi a6 używany Poznań

Nie musisz być geniuszem, aby wiedzieć, że głównie używane samochody są sprzedawane w Polsce. Dane pokazują, że najprawdopodobniej kupimy samochody, które mają około 10 lat i jeżdżą około 16 milionów samochodów z ważnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej i bieżącymi testami technicznymi na polskich drogach. Ponadto Centralny rejestr pojazdów stwierdza, że ​​samochody starsze niż 10 lat stanowią 60 procent. wszystkich samochodów w Polsce, podczas gdy poniżej 4 roku życia jest mniej niż 6 procent, wciąż brakuje idealnej sytuacji, w której Polska wybiera nowsze samochody. Co więc można zrobić, abyśmy nie przestali być „złomowiskiem Europy”? Na szczęście nasz rząd ma pomysł na ulepszenie naszej rzeczywistości motoryzacyjnej. Niestety, głupiec tym razem się mylił. Nie będzie żadnych dotacji, nie będzie żadnych rabatów. Warto mieć to na uwadze decydując się na audi a6 używany Poznań.

Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu. Dokładnie od dziesięciu lat posłowie do PE pracują nad wprowadzeniem nowego podatku, który znacznie ograniczy import używanych samochodów – lub, zdaniem posłów do PE, złomuje samochody. Po pierwsze, zaproponowano likwidację podatku akcyzowego, a na jego miejscu powinna pojawić się nowa opłata za przejazd. Potem plany się zmieniły, rozpoczęły się dyskusje na temat opłaty rocznej. Czego możemy się dzisiaj spodziewać? Niestety nadal nic dobrego. Nowe zasady obliczania podatków akcyzowych wejdą w życie w nowym roku. Starsze samochody – najczęściej kupowane przez Polskę – są tak mocno obciążone, że ich ostateczna cena jest przesuwana do granic, które przekraczają nawet granice absurdu. Należy mieć to na uwadze decydując się na audi a6 używany Poznań.

Jeśli zmiany zostaną wprowadzone na oczekiwanym poziomie, można z całą pewnością powiedzieć, że będzie to koniec rynku samochodów używanych w Polsce. Kupując używany samochód przeciętny Polak wydaje na niego 10-15 tys. PLN i jest to kulminacja jego możliwości finansowych w tym kraju, w którym płynie mleko i miód. Nie kochamy starych samochodów. Kupujemy stare samochody, ponieważ pierwszy, drugi i trzeci rząd nie radzą sobie dobrze z ekonomią. Jedynym sposobem na zwiększenie dochodów gospodarstw domowych jest zwiększenie podatków, a ostatnie głupie ruchy spowodowały wzrost tych dochodów. Czy udajesz, że podatek akcyzowy jest dobrze wykorzystywany na potrzeby kierowcy? Od warsztatów, przez firmy ubezpieczeniowe po sprzedawców części. Będziesz także silnie odczuwał ten kryzys i klientów w postaci na przykład profesjonalnych i prywatnych importerów. Co oczywiście ma negatywny wpływ na wysokość płaconych podatków. Pamiętajmy o tym stawiając na przykład na wspomniane audi a6 używany Poznań.

Wiceminister dodał, że przy założeniu, że liczba samochodów zarejestrowanych po raz pierwszy w kraju nie spadnie, będzie to miało pozytywny wpływ na budżet. Jednak trend wzrostowy można zaobserwować każdego roku. Powiedział także, że Senat powróci do tych wniosków do końca miesiąca, zwiększając prawdopodobieństwo, że prace zostaną zakończone jeszcze w tym roku. W takim przypadku zmiana może wejść w życie 1 stycznia 2017 r.

Sprawdź również:

Kia Soul używany
Kia Sportage używany
Kia Venga używany
Lexus GS 250 używany

Dodaj komentarz